Відкритття виставки «Багатогранна Індонезія»

виставка

Сьогодні, 16 травня 2024 року, студенти Інституту мали нагоду відвідати відкриття виставки «Багатогранна Індонезія» та лекцію Тимчасово повіреного у справах Посольства Республіки Індонезія в Україні пана Юді АЛАМІНА на тему «Зовнішня політика Республіки Індонезія: сучасні пріоритети та перспективи розвитку».

Учасники зустрічі, організованої Центром досліджень країн АСЕАН, отримали можливість не тільки прослухати лекцію пана АЛАМІНА, а й поспілкуватися з ним, задаючи актуальні нині питання.    

Вітаючи учасників заходу, Директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Валерій КОПІЙКА подякував пану АЛАМІНУ та всім співробітникам Посольства Республіки Індонезія в Україні за підтримку кооперації з Інститутом та ентузіазм, з яким вони розвивають співпрацю нашої держави з країнами АТР, у тому числі й в освітній сфері.

Під час представлення експонатів виставки студенти мали можливість отримати більше інформації про культуру та традиції Індонезії, прослухавши відповідну презентацію та детально розглянувши експозицію.

Надалі Юді АЛАМІН, проводячи лекцію, окреслив ключові особливості зовнішньої політики Республіки Індонезія на сучасному етапі, виокремив процедурні моменти її вибудовування та специфіку налагодження відносин цієї держави з Україною.

По завершенню лекційної панелі, також відбулася інтерактивна сесія у форматі «питання – відповідь», котра охопила як теоретичні аспекти розвитку регіональної кооперації в АТР, так і практичні можливості для поглиблення співпраці на рівні Україна – Індонезія, особливо в контексті зміцнення позицій України на території АТР в умовах потужної пропагандистської війни та відкритого інформаційного тиску з боку РФ, адже цьому мають протистояти всі держави в усіх регіонах світу.