Майстер-клас "Особливості укладання зовнішньоекономічних контрактів: підводні камені та можливості для українського бізнесу"

Майстер-клас

29 лютого 2024 р. в рамках курсу "Контракти в зовнішньоекономічній діяльності" (викладач к.е.н., доцент Людмила Шворак) співвласниця українського бренду LEVENS, підприємиця і магістр ННІМВ Вікторія Пантелеєнко провела майстер-клас для студентів 3 курсу МЕВ (спеціалізація "Міжнародна комерція") на тему: "Особливості укладання зовнішньоекономічних контрактів: підводні камені та можливості для українського бізнесу".

Учасники

Під час майстер класу спікер та студенти розглянули основні принципи, що використовуються в контрактах ЗЕД, можливі труднощі при укладанні контрактів ЗЕД для українського бізнесу (в тому числі під час війни), hard та soft навички для укладання контрактів, гарвардську модель переговорів, концепцію "job to be done".

Учасники

Від імені кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин НН ІМВ дуже дякуємо Вікторії Пантелеєнко за долучення та надання студентам практичних інсайтів.

Учасники