Інтерв’ю доцента кафедри Міжнародних відносин та зовнішньої політики Миколи Капітоненка телеканалу N1 (Сербія)

Інтервʼю

29 лютого 2024 року Микола Капітоненко, доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики, прокоментував для телеканалу N1 (Сербія) проміжні підсумки і перспективи  російсько-української війни.

«Багато українців намагалися до цього підготуватися, відколи минулого року стало зрозуміло, що Трамп має великі шанси перемогти Байдена. Але чіткої відповіді, як до цього підготуватися, немає. Ми вже маємо досвід з Дональдом Трампом як президентом, і він був першим американським президентом, який вирішив постачати зброю в Україну. Рішення відправити Javelin було рішенням Трампа, тоді як до цього Обама послідовно відмовлявся дуже довго. Отже, в Україні немає твердої думки щодо того, що робитиме Трамп, хоча його риторика певною мірою дуже загрозлива. 

«Тому що його наполягання на тому, що він зможе закінчити війну за короткий проміжок часу, напевно, в Україні розуміють так, ніби він буде наполягати на тому, щоб Україна здалася, тому що іншого способу швидко закінчити війну немає», – каже Капітоненко.

Переглянути та прочитати інтервʼю можна за посиланням