Для студентів і аспірантів

Короткострокова мобільність


Короткострокові програми стажування передбачають обопільні візити та обмін студентами з університетами-партнерами, з якими підписано відповідні угоди. За посиланнями Ви знайдете повний перелік партнерів КНУ імені Тараса Шевченка або партнерів НН ІМВ.

Якщо Вас зацікавила певна програма або пропозиція, що містяться на сайтах відповідного університету, зверніться по допомогу до міжнародного відділу НН ІМВ (261 кабінет).

Важливо!

Інформація про гранти, стипендії та інші можливості постійно оновлюється на:

 

Програми подвійних дипломів
Програми подвійних дипломів почали активно розвиватися в Інституті з 2012 року. Як правило, вони передбачають посеместрове або однорічне навчання студентів в НН ІМВ та в університеті-партнері за синхронізованими навчальними планами, що дозволяє отримати, відповідно, два магістерські дипломи – кожного з вищих навчальних закладів.

Наразі НН Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка має 6 чинних угод стосовно програм подвійних дипломів, зокрема з Університетом Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща), Варшавським університетом (Варшава, Польща), Університетом Нікосії (Нікосія, Кіпр), Університетом Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) та Факультетом політичних наук і журналістики Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Познань, Польща), Університетом Казиміра Сімонавічуса (м. Вільнюс, Литва).

Загалом в програмах подвійних дипломів взяло участь 85 магістрів, з них 7 іноземних студентів, які приїжджали до НН ІМВ для навчання на даних програмах.

Крім того, Інститут обговорює з вузами-партнерами можливість запровадження спільних навчальних програм «подвійного диплому» та розвиток програм обміну (викладачів, аспірантів, науковців і студентів) з такими університетами як: Університет Феніксу (США), Університет Белграду (Сербія), Університет Мачерата (Італія), Університет Нурланда (Норвегія) та Страсбурзьким університетом (Страсбург, Франція).

За більш детальною інформацією звертайтесь до Міжнародного відділу НН ІМВ (261 кабінет).


Практика та стажування
При тому, що теоретична підготовка студентів Інституту ведеться на високому рівні, в сучасних умовах дуже важливо розвивати практичні навички студентів. Інститут підтримує студентів у проходженні ними практики на базі Міністерства закордонних справ, інших Міністерств та відомств, представництвах міжнародних організацій в Україні, представництвах України за кордоном, штаб-квартирах міжнародних організацій та у приватних компаніях.

УВАГА! Інформація постійно оновлюється! Слідкуйте за анонсами на сайті Інституту та на сторінках у соцмережах.