Інформація від роботодавців

У даному розділі Ви маєте змогу знайти будь-яку інформацію, яка стосується наших партнерів-роботодавців, починаючи з історії створення компанії, її діяльності, а також стратегії розвитку на майбутнє, закінчуючи анонсами, розміщеними самими роботодавцями задля залучення молодих та перспективних фахівців  у різних сферах діяльності. Як правило, під анонсами розуміються вакансії для студентів та випускників Інституту міжнародних відносин, але й інша корисна інформація може бути надана роботодавцями для заохочення до співпраці.

Центр кар’єри та працевлаштування регулярно оновлює інформацію про залучення нових роботодавців для співробітництва з нашим Інститутом, а також створює сприятливі умови для студентів у сфері працевлаштування.

Інститут міжнародних відносин як провідний навчальний заклад України завжди готував найкращих спеціалістів і завданням Центру кар’єри та працевлаштування є допомога студентам побудувати успішну кар’єру у майбутньому, використовуючи знання, здобуті під час навчання.

Нашими партнерами є провідні юридичні фірми України і Європи, консалтингові компанії, торгівельні фірми, організації, а також державні органи України, з якими Ви можете краще ознайомитися у підвкладці “Наші партнери-роботодавці”. Таким чином, Ви можете спробувати побудувати свою кар’єру як у приватному секторі, так і на державній посаді.

Центр кар’єри та працевлаштування закликає всіх студентів та випускників Інституту міжнародних відносин ознайомитися з нашими партнерами-роботодавцями та не пропускати найсвіжіші анонси, оскільки, можливо, це Ваш шанс знайти себе у вашій улюбленій справі!