Бізнес-школа

«Українська школа міжнародного інноваційного підприємництва, права і комунікацій» (далі – бізнес-школа, БШ) була створена у 2016 р. як перший спеціалізований інноваційно-освітній проект у рамках концепції «інноваційно-підприємницького університету» за участю Київського національного університету імені Тараса Шевченка У БШ створена Наглядова Рада, членами якої є провідні вітчизняні спеціалісти та експерти із сфер міжнародної економіки, політики, права і комунікацій. 

Історія. БШ є правонаступницею та успадкувала викладацький і бізнес-досвід «Української школи міжнародного бізнесу», яка була створена у 1989 р. викладачами кафедри «Міжнародних економічних відносин» факультету міжнародних відносин та міжнародного права Київського державного університету. 

Ребрендинг. У 2016 р., в умовах нових економічних реалій і політичних викликів, з урахуванням мінливих вимог ринків і клієнтів, відбувся ребрендинг і остаточна трансформація діяльності «Української школи міжнародного бізнесу» у «Українську школу міжнародного інноваційного підприємництва, права і комунікацій», що дозволило в подальшому більш адресно, комплексно і ефективно реагувати на поточні потреби юридичних і фізичних осіб-резидентів і нерезидентів України. Фаховий доробок та більш, ніж 30-річні, успішні традиції «Української школи міжнародного бізнесу» є основою для реалізації поточних проєктів з розвитку Української школи міжнародного інноваційного підприємництва, права і комунікацій.

Ми, IIR Business School, є міжнародною освітньою платформою, мета якої – розвивати сучасні практичні навички та зв’язки клієнта для успішної побудови бізнесу та особистісного росту.

Наша місія – відібрати з величезного потоку інформації найнеобхіднішу та найкориснішу; якісно та зрозуміло донести її до слухача, піклуючись про його комфорт, час, особисті потреби і, перш за все, внутрішній розвиток.

Ми віримо в те, що успішний бізнес будується не тільки на розумінні основних термінів, принципів та процесів, а й на внутрішній гармонії його засновника.

Для нас важливо, щоб випускники IIR Business School не тільки засвоїли нові навички, але й отримали заряд енергії та натхнення для постановки та реалізації нових цілей, як у бізнес-сфері, так і в повсякденному житті.

Існує багато бізнес-шкіл, які пропонують свої послуги на ринку, але тільки ми маємо таку сильну базу, як Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, що відомий високим рівнем викладання етикету, дипломатії, переговорів та іноземних мов.

Наші слухачі – впливові, успішні, харизматичні, цікаві, – вони мають чудові зв‘язки, люблять подорожувати, постійно вчитися чомусь новому та вміють перетворювати свою мрію в роботу, а роботу в хоббі.

Наразі ми пропонуємо курси у 6 напрямках:

  1. Візуальна аналітика
  2. Маркетинг
  3. Мотивація
  4. Бізнес-етикет
  5. Підготовка до IELTS
  6. Essay writing
  7. Teenagers business school
  8. Школа молодого українського дипломата


А також вищу швейцарську освіту за програмою МВА від Swiss Montreux Business School!
 


До Вашої уваги надаємо наступне дослідження бізнес-школи щодо роботи міжнародних фінансових організацій в Україні і доступності фінансових ресурсів: «ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ: ФІНАНСОВІ РЕСУРСИ І ІНСТРУМЕНТИ ВІДБУДОВИ ТА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД». Воно було проведене на замовлення Bankwatch і включало аналіз нормативно-правової бази, наявних матеріалів з питань програм відновлення та розвитку України, результатів онлайн веб-конференцій і круглих столів з різних аспектів відновлення, у яких спеціалісти школи і викладачі ННІМВ брали участь і проведення пілотних опитувань та інтерв’ю.

Органічним продовженням нашої попередньої роботи за кошти Bankwatch є дослідження школи-бізнесу щодо роботи міжнародних фінансових організацій в Україні "In the Heart of War: How WBG Aid is Forging Ukraine’s Future – Analyses of Perspectives from Stakeholders and Experts". Бізнес-школа наразі є головним партнером у дослідженні роботи Світового банку в умовах війни.

Наші контакти

Телефон: 067-777-81-99

Пошта: office@iirbs.com

Instagram: @iir_business_school

Telegram

Facebook