Навчально-науковий
інститут міжнародних відносин
Київського національного
університету імені Тараса Шевченка

Віртуальна екскурсія

Наша
адміністрація

Рада студентів

Наші видання

Новини

2 березня 2024
Анонс
Участь Миколи Капітоненка у круглому столі в Единбурзькому університеті
6 березня 2024 року Микола Капітоненко, доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики, виступить на круглому столі, присвяченому підсумкам і перспективам російсько-української війни
1 березня 2024
Інтерв’ю доцента кафедри Міжнародних відносин та зовнішньої політики Миколи Капітоненка телеканалу N1 (Сербія)
29 лютого 2024 року Микола Капітоненко, доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики, прокоментував для телеканалу N1 (Сербія) проміжні підсумки і перспективи  російсько-української війни
1 березня 2024
Війна через призму обʼєктива
27 лютого 2024 року відбулася зустріч, організована Волонтерським департаментом Ради студентів ННІМВ, з українськими військовими фотографами Владою та Костянтином Ліберовими. 26-29 лютого в інституті була проведена виставка їхніх робіт «Війна у фотокартках: 2 роки повномасштабного вторгнення»
29 лютого 2024
Майстер-клас "Особливості укладання зовнішньоекономічних контрактів: підводні камені та можливості для українського бізнесу"
29 лютого 2024 р. в рамках курсу "Контракти в зовнішньоекономічній діяльності" співвласниця українського бренду LEVENS, підприємиця і магістр ННІМВ Вікторія Пантелеєнко провела майстер-клас для студентів 3 курсу МЕВ на тему: "Особливості укладання зовнішньоекономічних контрактів: підводні камені та можливості для українського бізнесу"
29 лютого 2024
Участь професора Філіпенка А.С. у "Forum for Institutional Thought Institutions and Survival Challenges for Sustainability"
22-23 лютого 2024 р. професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин ННІМВ Антон Сергійович Філіпенко брав участь у роботі Міжнародної конференції "Forum for Institutional Thought Institutions and Survival Challenges for Sustainability"
Всі новини